Ärger in Bruneck: Die Wölfe fühlen sich bestohlen (SportNews.bz)

h ICEHL Was waren das für Emotionen zum Saisonauftakt? Der HC Pustertal hat seinen Gegner mit bärenstarkem Eishockey über weite Strecken dominiert – und dennoch verließen rund 2.300 Fans das Brunecker Eisstadion am Ende völlig fuchsteufelswild und

Sport w INTERIA.PL

Bułka niczego się nie spodziewał. Doszło do masakry, sześć goli w 39 minut

Marcin Bułka po raz pierwszy w tym sezonie zachował czyste konto bramkowe, a jego OGC Nice zaliczył premierowe zwycięstwo na swoim terenie. I od razu spektakularne. W 5. kolejce Ligue 1 zespół Polaka rozgromił AS Saint-Etienne 8:0. Gospodarze różnicą sześciu goli prowadzili już po 39 minutach. Zdruzgotani kibice gości opuścili stadion jeszcze przed przerwą i już na niego nie wrócili.