Михаил Галактионов: "Настроение позитивное, мы двигаемся от игры к игре, нам необходимо улучшать качество".

Главный тренер «Локомотива» Михаил Галактионов поделился ожиданиями от гостевого матча 9-го тура РПЛ с "Пари НН". Напомним, что ранее наставник ...

Sport.cz

Vackovi časovka na MS nevyšla. Šampionem znovu Evenepoel

S velkými cíli vstupoval český cyklista Mathias Vacek do časovky na mistrovství světa ve Švýcarsku. Ovšem 46 kilometrů dlouhá trať kolem Curychu 22leté naději z Berouna nevyšla podle představ. Vacek ztrácel už od prvního mezičasu a dojel na 27. místě s mankem téměř čtyř minut na vítězného Belgičana Remca Evenepoela. Dvojnásobný olympijský šampion obhájil loňský triumf před Italem Filippem Gannou. „Chvilku mi trvalo, než jsem znovu našel správnou formu a pohodu, ale přišlo to v pravý čas. Jsem moc spokojený,“ radoval se šťastný vítěz.

iSport.cz

Evenepoel po triumfech na OH slaví i na MS. Ovládl časovku, Vacek na 27. místě

Belgický cyklista Remco Evenepoel vyhrál po časovce a silničním závodu na olympijských hrách v Paříži také časovku na mistrovství světa v Curychu. Titul světového šampiona obhájil před Italy Filippem Gannou a Edoardem Affinim. Jediný Čech ve startovním poli Mathias Vacek obsadil 27. místo. Stejně jako hvězdný Belgičan si vedla olympijská vítězka Australanka Grace Brownová. V závodě bez české účasti triumfovala před Nizozemkou Demi Volleringovou a obhájkyní titulu Chloé Dygertovou z USA.

Sport.cz

SESTŘIH: Olomouci vystřelil výhru nejlepší ligový střelec Kliment

Fotbalisté Olomouce porazili v 9. kole první ligy Duklu Praha 2:1. Obě branky Sigmy dal Jan Kliment, který se prosadil v úvodní a pak 59. minutě. Nejlepší střelec v ročníku nejvyšší soutěže má na čele tabulky kanonýrů už devět branek. V 74. minutě snížil střídající Jakub Řezníček, ale srovnat už nováček nedokázal.