Plata facturilor Hidroelectrica prin aplicaţie sau pe site, pe cale să devină realitate. Compania a început procesul care va duce la implementarea sistemului de plăți
![Plata facturilor Hidroelectrica prin aplicaţie sau pe site, pe cale să devină realitate. Compania a început procesul care va duce la implementarea sistemului de plăți](https://www.antena3.ro/thumbs/landscape/2024/05/14/plata-facturi-hidroelectrica-aplicatie-site-cale-devina-realitate-902165.jpg)
Hidroelectrica, cel mai mare producător de energie electrică cu aproape 600.000 de clienţi, inclusiv IMM-uri, a primit trei oferte la licitația prin care vrea să cumpere servicii de plată cu cardul prin aplicația de mobil iHidro și pe site-ul propriu.