Adalar'da İETT'ye minibüs tepkisi devam ediyor
![Adalar'da İETT'ye minibüs tepkisi devam ediyor](https://i.dunya.com/storage/files/images/2024/06/18/basliksiz-1-xcox_cover.jpg)
Adalar sakinlerinin de aralarında bulunduğu grubun, İETT'nin Büyükada'ya getirdiği ve cumartesi günü çalışmaya başlayan minibüslere tepki göstermek için başlattığı eylem bugün de devam etti.
Adalar sakinlerinin de aralarında bulunduğu grubun, İETT'nin Büyükada'ya getirdiği ve cumartesi günü çalışmaya başlayan minibüslere tepki göstermek için başlattığı eylem bugün de devam etti.