World News

Konečná na Euru 2024

Přece jen mi to nedá, abych s několikadenním odstupem napsal svůj krátký komentář k neúspěšnému vystoupení našich fotbalových reprezentantů na Euru 2024. Komentář píši v poločase zatím úspěšného vystoupení slovenského národního týmu v utkání s Anglií. Ivan Schranz, takto kmenový hráč pražské Slávie a střelec důležitých gólů v pohárových a mezistátních zápasech, dal Anglii ve dvacáté páté minutě zápasu gól. Slováci vedou 1:0. Slováci přitom nehrají žádný prešovský beton, ale opírají se o aktivní obrannou hru s chytrými útočnými výpady, a s výtečnými individuálními výkony některých hráčů.I když si Angličané zatím nevytvořili žádnou vážnější šanci na vstřelení gólu, zdá se, že jejich tlak na slovenskou obranu se bude dále zvyšovat, a pak už je jen otázkou času, kdy přijdou góly do branky slovenského týmu. Ale uvidíme (nakonec Slovensko s Anglií prohrálo 1:2). euro 2024 Promo článek:  Promo článek