Osmangazi’de memurları sevindiren imza
![Osmangazi’de memurları sevindiren imza](https://i.dunya.com/storage/files/images/2024/07/09/sosyal-denge-6vnc_cover.jpg)
Osmangazi Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) arasında, belediyede bünyesinde görev yapan memur ve sözleşmeli memurların ekonomik ve sosyal haklarını iyileştirmek adına Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı. 2024-2025 yıllarını kapsayan sözleşme ile memurlara tavan tutar olan yüzde 120 üzerinden sosyal denge tazminatı desteği sağlandı.