Erkekler sayısal kadınlar sözelci
![Erkekler sayısal kadınlar sözelci](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/6696f5c7b263c4a67f8af22c.jpg)
Bu yılın istatistiklerine göre, YKS’de tüm testlerde kadın adaylar erkek adaylara göre daha çok katılım gösterdi. Sözel testlerde kadınlar, sayısal testlerde ise erkekler daha başarılı oldu.
Bu yılın istatistiklerine göre, YKS’de tüm testlerde kadın adaylar erkek adaylara göre daha çok katılım gösterdi. Sözel testlerde kadınlar, sayısal testlerde ise erkekler daha başarılı oldu.