World News

Marcin Janusz poza boiskiem! Kolejna kontuzja w polskiej drużynie?

Reprezentacja Polski w półfinale igrzysk olimpijskich rywalizuje z kadrą USA. W trzecim secie spotkania doszło do zderzenia Marcina Janusza z Pawłem Zatorskim. Pierwotnie gra została wstrzymana z powodu urazu polskiego libero. Na początku czwartego seta z boiska zszedł również rozgrywający polskiej drużyny – Marcin Janusz.

Pech polskiej kadry

Polscy siatkarze rywalizują z USA w Paryżu o awans do wielkiego finału. Biało-czerwoni dobrze rozpoczęli spotkanie, zapisując na swoim koncie pierwszego seta. W drugiej partii do remisu w cały meczu doprowadzili Amerykanie. Problemy Polaków rozpoczęły się w trzeciej odsłonie. Od początku tej części spotkania polskiej zawodnikom nie szło najlepiej, jednak prawdziwe problemy zaczęły się przy stanie 9:12. W trakcie akcji Paweł zatorski oraz Marcin Janusz się zderzyli. W efekcie tego gra została wstrzymana, a polski libero przez pewien czas nie podnosił się z parkietu. Gdy zespoły wróciły do gry, trzecią partię na swoim koncie zapisali siatkarze z USA.

Podstawowy rozgrywający poza grą

To nie koniec nieszczęść Polaków. Na początku czwartej partii z boiska zszedł Marcin Janusz. Rozgrywający zszedł za bandy, gdzie członek polskiego sztabu zajął się jego stanem. Z obserwacji wynika, że nasz zawodnik boryka się z problemem pleców. Na ten moment nie ma dokładnych informacji odnośnie stanu zdrowia Marcina Janusza. Na boisku zastępuje go drugi rozgrywający reprezentacji Polski – Grzegorz Łomacz.

Artykuł Marcin Janusz poza boiskiem! Kolejna kontuzja w polskiej drużynie? pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.