World News

Bez zmian w Kołobrzegu, Polonia przegrywa kolejny raz

Polonia bez punktów wraca z Kołobrzegu. „Czarne Koszule” zagrały bardzo słabo i skończyły kolejny mecz bez strzelonej bramki. Rywal wygrał 1:0. Polonia nie potrafiła wykorzystać nawet tego, że od 78 minuty grała z przewagą jednego gracza. Dodatkowo w doliczonym czasie nasz zespół nie wykorzystał rzutu karnego. Pierwsi zaatakowali gospodarze. Dośrodkowaną piłkę złapał jednak bez problemów Mateusz Kuchta. Kolejne minuty upływały pod znakiem spore przewagi Kotwicy. Polonia miała spore problemy, żeby utrzymać się przy piłce. Rywale atakowali...

Post Bez zmian w Kołobrzegu, Polonia przegrywa kolejny raz pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Czarne Koszule | KSP | Konwiktorska 6 | 1911.