World News

Trenerzy po #ODRŁKS

Trener Odry Opole Radosław Sobolewski i szkoleniowiec ŁKS-u Jakub Dziółka w trakcie pomeczowej konferencji prasowej podsumowali piątkowe spotkanie, które łodzianie wygrali 1:0.

Radosław Sobolewski (trener Odry): Ta porażka bardzo boli. Powtarza się sytuacja z poprzednich spotkań, gdy słabo wchodzimy w mecz. Zakładaliśmy sobie kilka rzeczy, ale z realizacją było bardzo słabo. Musimy nad tym popracować z zespołem, bo ci sami zawodnicy po przerwie wyglądali zupełnie inaczej – bardziej agresywni, lepiej jeśli chodzi o defensywę; zablokowaliśmy pewne przestrzenie rywalowi, do tego mieliśmy jedną, bardzo dogodną sytuację. Jeśli chcemy zremisować z takim zespołem jak ŁKS, musimy takie szanse wykorzystywać.

Jakub Dziółka (trener ŁKS-u): Przede wszystkim gratuluję zespołowi zwycięstwa, bo bardzo mocno na nie pracował z piłką i bez piłki. Pierwsza połowa – pod naszą kontrolą, do tego szybko zdobyliśmy bramkę, a stworzyliśmy sobie jeszcze kilka sytuacji, których jednak nie wykorzystaliśmy, więc druga połowa to dużo emocji i dużo nerwów. […] Każdy spełnił swoją rolę i dzięki temu po przerwie nie straciliśmy bramki. Myślę, że w drugiej części zabrakło nam finalizacji w polu karnym po tych kilku dobrych sytuacjach po ataku szybkim i utrzymania piłki na połowie Odry, przez co rywal kreował sobie swoje szansę. Zwycięstwo nad Odrą to mocny bodziec do tego, żeby przepracować dwa najbliższe tygodnie jeszcze lepiej.

Artykuł Trenerzy po #ODRŁKS pochodzi z serwisu ŁKS Łódź - oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.