ТЕСТ: Как се възприемате?

1. Какви са вашите амбиции и мечти? а) Винаги се стремя към високи цели и знам, че мога да постигна всичко, което реша. б) Имам амбиции, но се старая да остана реалист/ка. Поставям си постижими цели и се радвам на успехите, които постигам. в) Предпочитам да се движа с течението и да не мисля твърде много за бъдещето

24 часа

За 6 мача Илия Груев се приближи до показатели от целия минал сезон

За изминалите 6 мача от Чемпиъншип (II ниво на футбола в Англия) Илия Груев се приближи до показатели от целия минал сезон, пише “Йоркшир пост”. Те са в офанзивен план, а причината е новата роля на национала ни, който в схемата на мениджъра Даниел Фарке е дефанзивният халф, който играе малко в по-предни позиции

Дневник.bg

Харизматичният Хасан Насрала превърна "Хизбула" в регионална сила

Ливанският лидер Сайед Хасан Насрала ръководи "Хизбула" през десетилетия на конфликт с Израел, като наблюдава превръщането ѝ във военна сила с регионално влияние и се превръща в една от най-видните арабски фигури от поколения - с подкрепата на...

24 часа

Национал наниза 21 т. за победа на "Фенербахче" над "Левски"

Шампионът на България по волейбол при мъжете "Левски" записа загуба в здрава контрола срещу турския гранд „Фенербахче" в Истанбул. Състезателите на старши треньора Николай Желязков отстъпиха 2:3 (27:25, 19:25, 15:25, 22:25, 25:23) в спаринга с класния съперник, който продължи близо 2 часа. Двата щаба се бяха разбрали да се изиграят 5 гейма

24 часа

С 3 гола за 5 минути "Милан" приключи "Лече"

"Милан"затвърди доброто си представяне от победата над градския съперник "Интер" с убедителна победа над гостуващия "Лече" в първа среща от 6-ия кръг на италианската серия "А". "Росонерите" стигнаха до 3-те точки с попадения за 3:0 в рамките на 5 минути в края на първата част. Европейският шампион с Испания Алваро Мората откри резултата в 38-ата

24 часа

“Бистришките баби” “откраднали” за фолклора закърмената с рок Вики – дъщерята на Наталия Симеонова и Денис Ризов

25-годишната народна певица и приятелките Калина и Симона са трио "Фида" - обърнаха 4 стола в "Гласът на България" Виктория е на 15 години, когато на благотворителен концерт чува как пеят “Бистришките баби”. Многогласното изпълнение “открадва” завинаги сърцето на израсналата с рок музика дъщеря на Денис Ризов и Наталия Симеонова

24 часа

"Борусия" обърна "Бохум" от 0:2 до 4:2 в Дортмунд

В първа среща от 5-ия кръг на Бундеслигата "Борусия" видя зор, но все пак стигна до успех срещу съседите от "Бохум" в Дортмунд. Те поведоха с 2:0 още до 21-ата мин благодарение на попадения на Беро и Де Вит. Малко преди почивката Серу Гираси намали изоставането на домакините.  Емре Джан от дузпа (62)

Дневник.bg

"Милан" откри 6-ия кръг в Серия А с категорична победа над "Лече"

Mилан записа трета поредна победа в Серия А. "Росонерите" надвиха с 3:0 у дома "Лече" в мач от шестия кръг.

Головете паднаха в края на първото полувреме. В 38-ата минута Алваро Мората откри, а две по-късно Тео Ернандес удвои. Крайният...

24 часа

Треньорът на "Славия" след поредната загуба: Трябва да бъдем по-хитри

Наставникът на "Славия" Златомир Загорчич коментира поредната загуба (5-а в последните 6 мача при 1 реми) на своя тим - 0:1 от "Берое":  "Има и такива мачове, просто трябва да повярваме в себе си. Остава ни двубой срещу "Черно море" преди паузата. Трябва да си повярваме и да спечелим точките. В последните мачове падаме с по един гол