31

Новости за 08.08.2024

Sport.cz

Kubánec Álvarez překazil na OH francouzskou radost ve váze do 63,5 kg

Olympijským vítězem v boxu ve váze do 63,5 kg se stal Kubánec Erislandy Álvarez a dosáhl životního úspěchu. Ve finále porazil trojnásobného mistra světa Francouze Sofianea Oumihu, kterému těsně unikla zlatá olympijská medaile stejně jako v roce 2016 v Riu de Janeiro.

Sport.cz

Legendární Nadal znovu vynechá US Open

Osmatřicetiletý španělský tenista Rafael Nadal nebude hrát na US Open, kde v minulosti čtyřikrát zvítězil. Vítěz 22 grandslamových turnajů to dnes oznámil na instagramu. Jde již o třetí letošní podnik „velké čtyřky“ po Australian Open a Wimbledonu, který vynechá, čímž vyvolal další otazníky ohledně své budoucnosti.

Sport.cz

Tenista Macháč vypadl na Masters v Montrealu v prvním kole

Český tenista Tomáš Macháč při prvním startu po olympijských hrách v Paříži, kde získal zlato v mixu, vypadl na turnaji Masters v Montrealu hned v úvodním kole. S Alexeiem Popyrinem z Austrálie prohrál 3:6 a 4:6.

Novinky

Soud v USA odmítl mexickou žalobu na výrobce zbraní včetně české firmy Colt

Soud v Bostonu ve středu odmítl žalobu podanou Mexikem na některé výrobce palných zbraní ve Spojených státech. Píše to agentura Reuters. Mezi žalovanými firmami byla také společnost Colt’s Manufacturing Company z české skupiny Colt CZ. Mexiko po výrobcích pistolí a dalších zbraní požadovalo odškodnění ve výši deseti miliard dolarů (231 miliard korun).

Sport.cz

Slovan Bratislava začal 3. předkolo LM výhrou

Fotbalisté Slovanu Bratislava v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů porazili doma APOEL Nikósie 2:0. Norské Bodö/Glimt vyhrálo na hřišti polského Bialystoku 1:0.