World News in Estonian

Eesti seeniorite meistrivõistlustelt Niitvälja Golfiklubi mängijatele 8 medalikohta!

24.-25. juulil White Beach Golfis selgitati 36-rajalise löögimängu tulemusel Eesti seeniorite meistrid. Niitvälja Golfiklubi mängijatest võitsid Eesti meistritiitli Sulev Kodu

The post Eesti seeniorite meistrivõistlustelt Niitvälja Golfiklubi mängijatele 8 medalikohta! appeared first on Niitvälja Golf.

24.-25. juulil White Beach Golfis selgitati 36-rajalise löögimängu tulemusel Eesti seeniorite meistrid. Niitvälja Golfiklubi mängijatest võitsid Eesti meistritiitli Sulev Kodu (mehed 70+) ja Küllike Varik (naised 65+). Teise koha võitsid Margit Sunni (naised 50+), Peeter Tohver (mehed 60+) ja Pille Teearu (naised 60+). Kolmanda koha võitsid Jaanus Anton (mehed 50+), Ulvi Ingver (naised 60+), Anne Petter (naised 65+).