World News in Hungarian

Ez nagyon fáj...

56-60. perc: Lékai veszített labdát, Setterblom könnyedén talált az üres magyar kapuba. A magyarok emberhátrány miatt hozták le a támadásnál a kapust. Magyar támadásnál Bodó rálépett Ancsin lábára, úgy tűnt, komoly bokasérülést szenvedett, de folytatta a játékot. 3 perccel a vége előtt Lyse szerzett vezetést az ellenfélnek (23-24), legutóbb 7-6-ra vezettek az északiak. Bánhidi egyenlített (24-24) két és fél perccel a vége előtt. Lyse ismét betalált 2:05-tel a befejezés előtt (24-25). A magyar kapuba visszajött Palasics. Bánhidi ziccerét védte Bergerud. Lékai egyenlített 1 perccel a befejezés előtt (25-25). A norvégok támadhattak, de időt kértek 38 másodperccel a befejezés előtt. Tíz másodperc volt hátra, amikor sikerült labdát szerezni, Imre előretört, de a kapusba lőtte a labdát, az ellentámadásnál pedig Blonz egy másoderccel a vége előtt megszerezte Norvégia győztes találatát (25-26). A magyarok remekül játszottak, nagyon balszerencsés vereséget szenvedtek. (Sport,férfi kézilabda,párizsi olimpia 2024)