World News in Hungarian

Két perc alatt elfogyott a három gól előny

21-25. perc: Bánhidi kettőre növelte a magyar előnyt (10-8). Hetest kapott az ellenfél, Blonz lövését Palasics kivédte! Ez volt az első büntető, amit Blonz kihagyott a tornán. Bodó háromra növelte a különbséget (11-8). Blonz a szélről csökkentette a különbséget (11-9). Blonz lépett ki egyedül és nem hibázott (11-10). Bodó tört be egyedül, Bergerud védett, a norvég ellentámadásnál Palasics védett nagyot lábbal! Blonz lépett ki ziccerben, Palasics beleért a lövésbe, de nem tudott hárítani. Két perc alatt ledolgozta Norvégia a 3 gólos hátrányát, időt kért a magyar kapitány. Setterblom kapott kiállítást, másodszor került emberelőnybe a magyar csapat, amely ismét hét emberrel támad öt ellen. Imre megszerezte a vezetést a bal szélről (12-11). (Sport,férfi kézilabda,párizsi olimpia 2024)