World News in Hungarian

Magyar hullámvölgy, spanyol egyenlítés

41-45. perc: Fernandez harcolt ki hétméterest, a vele szemben szabálytalankodó Pappot kiállították a játékvezetők. Barbosa értékesítette a büntetőt (20-18). Pontatlan passzal zárult a magyar akció, Fernandez harcolt ki hétméterest. A kapuba Janurik állt be, de Barbosa lövését ő sem tudta védeni, egy gólra feljöttek a spanyolok (20-19). Klujber lövését védte Wiggins, az egyenlítésért támadtak a spanyolok, Gassama ziccerét Böde-Bíró lábbal védte. Arcos betörésből egyenlített (20-20) a 44. percben, Golovin időt kért. A szakvezető azt kérte, hogy bátran vállalkozzanak a játékosok, és legyen egységes a védekezés, ne tolják egymásra a felelősséget. Lopez a jobb szélről vezetést szerzett a spanyoloknak, Vámos egyenlített (21-21). (Sport,női kézilabda,párizsi olimpia 2024)