World News in Hungarian

Egyenlítenek a magyarok!

36-40. perc: Szita lőtt szép gólt (11-14), Prandi lövését védte Mikler, Bánhidi próbált kapura fordulni, de három francia kapaszkodott belé. A 37. percben Lékai bejátszásából Bóka lőtt gólt (12-14). Francia labdavesztés után Ancsin bombagóllal csökkentette egyre a különbséget (13-14). Prandit nem sikerült megállítani (13-15), majd egy labdavesztés után az egyedül kilépő Descat szerzett gólt, szerencsére lövés közben rálépett a vonalra, ezért a játékvezetők érvénytelenítették a találatot. Ancsin 9 méterről talált be, de Mem rögtön válaszolt (14-16). Ancsin alsó lövése után megint csak egy volt a különbség (15-16). Imre Bence gyors ellentámadásból egyenlített (16-16). (Sport,férfi kézilabda,párizsi olimpia 2024)