World News in Hungarian

Háromgólos magyar hátrány a szünetben

26-30. perc: Konan kapott 2 perc kiállítást, Ilic háromra csökkentette a különbséget (7-10). Karabatic lövését védte Mikler, hét az öt ellen támadtak a magyarok, Imre szerzett gólt (8-10). A magyarok 2-0-ra nyerték az emberelőnyös időszakot. Időt kértek a franciák 2:46 perccel az első félidő vége előtt. Minne lövését védte Mikler, a labda visszakerült a hazaiakhoz, Descat lövését nem tudta hárítani a magyar kapus (8-11). Ilic próbálkozását védte Gerard másfél perccel a dudaszó előtt. Sipos ütközött Fabregasszal, rövid ápolás után a magyar játékos maradt a pályán, a franciát a kispadon ápolták tovább. Remili lapos lövését lábbal védte Mikler. Bánhidi pattintós lövése ment fölé 11 másodperccel a vége előtt, 11-8-as francia vezetéssel ért véget az első félidő. A franciák kezdtek jobban negyed óra elteltével négy góllal vezettek, utána kiegyenlített lett a küzdelem. A játékrész utolsó két percében egyik együttes sem szerzett gólt.  (Sport,férfi kézilabda,párizsi olimpia 2024)