לא לישראל, כן ליורוליג: היעד הבא של ים מדר
הרכז הישראלי, ששוחרר מפנרבחצ'ה ולא זכה לקרדיט מאז הגעתו של שאראס למועדון, סיכם באלופת גרמניה באיירן מינכן על חוזה לשנתיים • מי שצפוי להיות מאמנו הוא רכז אגדי אחר, ואסיליס ספאנוליס
הרכז הישראלי, ששוחרר מפנרבחצ'ה ולא זכה לקרדיט מאז הגעתו של שאראס למועדון, סיכם באלופת גרמניה באיירן מינכן על חוזה לשנתיים • מי שצפוי להיות מאמנו הוא רכז אגדי אחר, ואסיליס ספאנוליס