שחקן נבחרת צרפת עורר סערה: "אדפוק קסדה לראש של הערבי הראשון שאראה"
מלווין ז'אמינה, חבר בנבחרת הרוגבי של הטריקולור, פרסם סרטון גזעני בעקבות ניצחון השמאל בבחירות בצרפת והושעה על ידי קבוצתו ונבחרתו • לאחר מכן התנצל: "לא מייצג את הערכים שלי ושל הנבחרת"
מלווין ז'אמינה, חבר בנבחרת הרוגבי של הטריקולור, פרסם סרטון גזעני בעקבות ניצחון השמאל בבחירות בצרפת והושעה על ידי קבוצתו ונבחרתו • לאחר מכן התנצל: "לא מייצג את הערכים שלי ושל הנבחרת"