חסימות הלילה באיילון נמשכות - התנועה תוסט בהתאם | כל הפרטים
הלילה ומחר בלילה, בין שני לשלישי ובין שלישי לרביעי ייחסם כביש 20 לדרום בין מחלף חוף השרון למחלף שמריהו • התנועה תוסט לכביש 2 • החסימה היא בעקבות עבודות להנפת גשרי שילוט והכוונה לנוסעים
הלילה ומחר בלילה, בין שני לשלישי ובין שלישי לרביעי ייחסם כביש 20 לדרום בין מחלף חוף השרון למחלף שמריהו • התנועה תוסט לכביש 2 • החסימה היא בעקבות עבודות להנפת גשרי שילוט והכוונה לנוסעים