"חיוני לחוסן": במחנות הקיץ לא מוותרים על הצפון
לצד המלחמה יוצאים בימים אלה רבבות בני נוער למחנות קיץ ביערות ישראל • בתנועה החדשה, מבית השומר החדש, החליטו להתמקד בצפון: "דווקא בימים אלה אנחנו מאמינים שצריך לעשות הכל כדי להעניק לחניכים ולחניכות עוגן"
לצד המלחמה יוצאים בימים אלה רבבות בני נוער למחנות קיץ ביערות ישראל • בתנועה החדשה, מבית השומר החדש, החליטו להתמקד בצפון: "דווקא בימים אלה אנחנו מאמינים שצריך לעשות הכל כדי להעניק לחניכים ולחניכות עוגן"