נאט״ו צפויה לגנות את איראן בהודעת סיכום הפסגה בוושינגטון
שר החוץ ישראל כ״ץ ערך מרתון של פגישות רשמיות ושיחות צד עם גורמים בכירים בוועידה • בפגישה עם בלינקן אמר: "הטילים והכטב"מים האיראניים שמאיימים עלינו, נמסרים לרוסיה ומאיימים גם עליכם"
שר החוץ ישראל כ״ץ ערך מרתון של פגישות רשמיות ושיחות צד עם גורמים בכירים בוועידה • בפגישה עם בלינקן אמר: "הטילים והכטב"מים האיראניים שמאיימים עלינו, נמסרים לרוסיה ומאיימים גם עליכם"