"יש לי בעיה עם לשון הרע": הזוגיות החדשה בבית "האח הגדול" לא צולחת
אחרי שבן הזמין את קורלי לדייט והחלה התקרבות אינטימית בין השניים, הוא מבין שלא בטוח שהם מתאימים • "יש דברים שאני קולט שיכולים להיות בעייתיים, היא מתפוצצת פתאום ואומרת דברים קשים"
אחרי שבן הזמין את קורלי לדייט והחלה התקרבות אינטימית בין השניים, הוא מבין שלא בטוח שהם מתאימים • "יש דברים שאני קולט שיכולים להיות בעייתיים, היא מתפוצצת פתאום ואומרת דברים קשים"