"אם נראה שקל לי – אז ממש לא": מה עורר את כעסה של שיר אלמליח?
לאחר שפרסמה סרטון שבו היא נראית מתאמנת כחודש לאחר שילדה את בתה, הדוגמנית השיבה לאלו שהגיבו על חזרתה לפעילות גופנית בתוך תקופה קצרה יחסית • "אני נלחמת בעצמי בטירוף בשביל להיות חזקה"
לאחר שפרסמה סרטון שבו היא נראית מתאמנת כחודש לאחר שילדה את בתה, הדוגמנית השיבה לאלו שהגיבו על חזרתה לפעילות גופנית בתוך תקופה קצרה יחסית • "אני נלחמת בעצמי בטירוף בשביל להיות חזקה"