יניב איצקוביץ' עובר עוד גלגול
יניב איצקוביץ' הוא סופר מרכזי בקריית ספר שלנו, עם קהל קוראים משמעותי, שזכה כבר בכמה פרסים מכובדים • בספרו החדש עולה התחושה כי הגיע אל תקרת הזכוכית שלו כסופר, והוא כבר עובד על אדי הדלק, ולא על הדחף הקמאי האמיתי לכתיבה
יניב איצקוביץ' הוא סופר מרכזי בקריית ספר שלנו, עם קהל קוראים משמעותי, שזכה כבר בכמה פרסים מכובדים • בספרו החדש עולה התחושה כי הגיע אל תקרת הזכוכית שלו כסופר, והוא כבר עובד על אדי הדלק, ולא על הדחף הקמאי האמיתי לכתיבה