הצבא משת"פ נגד מזרחים?
הוצאת הצווים המיידיים היא צו השעה בעיקר בגלל חיילי צה"ל • מסקר של מכון אגם באוניברסיטה העברית עלה כי 67% מהמילואימניקים סבורים כי מתן פטור לחרדים פוגע במוטיבציה של צעירים לא־חרדים לשרת בצבא
הוצאת הצווים המיידיים היא צו השעה בעיקר בגלל חיילי צה"ל • מסקר של מכון אגם באוניברסיטה העברית עלה כי 67% מהמילואימניקים סבורים כי מתן פטור לחרדים פוגע במוטיבציה של צעירים לא־חרדים לשרת בצבא