ביצוע מחודש לשיר ההיסטורי: הפרויקט של רביבו בשיתוף פעולה מסקרן
הלהקה המפורסמת יצרה ביצוע משותף לשיר "עמנו ישראל" יחד עם איציק קלה, המבצע המקורי של השיר • השיר מבטא תפילה לאלוהים, בקשה שיברך את צבא ההגנה לישראל, שתחיה מדינתנו, שנרקוד ונשמח במהרה
הלהקה המפורסמת יצרה ביצוע משותף לשיר "עמנו ישראל" יחד עם איציק קלה, המבצע המקורי של השיר • השיר מבטא תפילה לאלוהים, בקשה שיברך את צבא ההגנה לישראל, שתחיה מדינתנו, שנרקוד ונשמח במהרה