"מה השלב הבא, אקונומיקה על הפנים?": העצה שהרתיחה את כוכבת הריאליטי
נופר מור העלתה המלצה למוצר טיפוח שאהבה, כשאחת הגולשות המליצה לה להשתמש בנוזל כלים על השיער • "זה הדבר הכי נורא שאפשר לעשות לשיער, בדיוק כמו שלא תשטפו כלים עם קרם או מי פנים"
נופר מור העלתה המלצה למוצר טיפוח שאהבה, כשאחת הגולשות המליצה לה להשתמש בנוזל כלים על השיער • "זה הדבר הכי נורא שאפשר לעשות לשיער, בדיוק כמו שלא תשטפו כלים עם קרם או מי פנים"