מיכאלה משה סיימה במקום ה-18 במוקדמות מקצה הקשתות
הקשתית קבעה שיא ישראלי חדש עם 660 נקודות וסיימה במקום ה-18 במוקדמות, מה שסידר לה להיות הפייבוריטית עד בסיבוב התחרויות הראשון • בהמשך: רועי דרור במקצה הגברים והגרלת הג'ודו • כל העדכונים, 25.7
הקשתית קבעה שיא ישראלי חדש עם 660 נקודות וסיימה במקום ה-18 במוקדמות, מה שסידר לה להיות הפייבוריטית עד בסיבוב התחרויות הראשון • בהמשך: רועי דרור במקצה הגברים והגרלת הג'ודו • כל העדכונים, 25.7