31

Новости за 23.08.2024

Sport.pl

Nie udało się. Polak odpada z US Open

W czwartek miało się rozstrzygnąć, ilu Polaków zagra w turnieju głównym US Open. Pewny udziału w pierwszej rundzie już wcześniej był oczywiście Hubert Hurkacz, ale do niego mogli dołączyć dwaj inni zawodnicy - Maks Kaśnikowski i Kamil Majchrzak. Młodszy z tenisistów nie zawiódł i zadebiutuje w US Open. Niestety w finale kwalifikacji odpadł Kamil Majchrzak, który przegrał z Mattią Belluccim 0:2.

Dziennik

Liga Europy. Jagiellonia świetnie zaczęła mecz z Ajaksem. Potem z każdą minutą było gorzej

Mecz w Białymstoku zaczął się od trzęsienia ziemi. Miejscowa Jagiellonia już w 5 minucie spotkania objęła prowadzenie z faworyzowanym Ajaksem Amsterdam. Niestety goście szybko wyrównali, a później wbili gospodarzom jeszcze trzy gole i w efekcie pierwszy mecz 4. rundy eliminacji Ligi Europy zakończył się ich zwycięstwem 4:1. Rewanż rozegrany zostanie 29 sierpnia w Holandii.

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

Disney+ znów zmieni ceny w Polsce. Będzie nowy pakiet - Wirtualnemedia.pl

1. Disney+ znów zmieni ceny w Polsce. Będzie nowy pakiet  Wirtualnemedia.pl
  2. Nadchodzi kolejna zmiana cen w Disney+. Dla jednych będzie drożej, dla drugich taniej  PPE.PL
  3. Disney+ znów drożeje w Polsce. Zapłacimy o wiele więcej, ale będzie też nowy pakiet  Gram.pl
  4. Disney+ taniej i drożej zarazem. Ceny zmienią się już tej jesieni  Antyweb
  5. Disney+ zmienia ceny w Polsce. Będzie drożej i taniej jednocześnie  TELEPOLIS.PL

Net

O czym on śni. Carlos Alcaraza drzemie przed meczem

Zobacz relację z O czym on śni? ? Tenisista drzemie przed meczem! #Shorts . Carlos Alcaraz został sfotografowany podczas drzemki przed swoim pierwszym meczem w 2021 Next Gen ATP Finals! SUBSKRYBUJ nasz kanał, aby … źródło – kanał @Tennis TV

Sport w INTERIA.PL

Hubert Hurkacz w Nowym Jorku, a tu nagła wiadomość z kraju. Polak rezygnuje z występu

W lutym polscy tenisiści pokonali rywali z Uzbekistanu, dzięki czemu zapewnili sobie prawo do gry w Grupie Światowej I Pucharu Davisa. Niebawem Biało-Czerwonych czeka trudne starcie z Koreą Południową, a w czwartek kapitan Mariusz Fyrstenberg opublikował wstępne powołania na to wydarzenie. Największym echem odbiła się decyzja w sprawie najlepszego polskiego gracza - Huberta Hurkacza, który wciąż nie wrócił do najwyższej formy po poważnej kontuzji kolana.

Sport.pl

Piłkarz Chelsea zrobił z siebie pośmiewisko na cały świat. Niewiarygodne

Czy można mieć w kadrze prawie czterdziestu piłkarzy, większość wartych grube miliony, i bardzo długo męczyć się u siebie z trzecią drużyną Szwajcarii? Można. A czy da się trafić w bramkarza, stojąc z piłką kilka metrów przed pustą bramką? Da się. Obie te rzeczy udowodnili Chelsea i jej napastnik Marc Guiu. Londyńczycy wygrali w IV rundzie eliminacji Ligi Konferencji z Servette FC 2:0, ale przez kilkadziesiąt minut nie potrafili złamać ich oporu. Natomiast Hiszpan zaliczył wyjątkowo koszmarną wpadkę.