World News in Polish

Magda Linette odpadła z singla na igrzyskach w Paryżu. Przegrała z piątą rakietą świata, która przerwała jej serię sześciu zwycięstw z rzędu

Magda Linette w poniedziałkowe popołudnie, 29 lipca zakończyła swoją przygodę z turniejem olimpijskim w singlu. Tenisistka AZS Poznań przegrała 4:6, 1:6 w II rundzie z piątą rakietą świata, Włoszką o polskich korzeniach, czyli Jasmine Paolini. 32-latka z Winograd może być jednak z siebie dumna, bo w pierwszym secie mocno przeciwstawiła się rewelacyjnej w tym sezonie rywalce. Poza tym w ostatnich dniach zanotowała niesamowitą serię sześciu zwycięstw z rzędu.