World News in Polish

NA ŻYWO: Raków – Lech

...

The post NA ŻYWO: Raków – Lech first appeared on KKSLECH.com.

O godzinie 20:30 na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Limanowskiego 83 w Częstochowie, początek meczu 4. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2024/2025, pomiędzy drużyną Rakowa Częstochowa a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego meczowego raportu NA ŻYWO z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Przed meczem Raków – Lech (09.08.2024)

null Tylko 2 wygrane Lecha w ostatnich 11 meczach z Rakowem na 3 frontach
null W ostatnich 18 meczach Lecha z Rakowem na wszystkich frontach padł minimum jeden gol
null 4 wyjazdowe wygrane Lecha nad Rakowem w historii (1 w Bełchatowie)
null 5 kolejnych meczów ligowych Lecha z Rakowem bez remisu (7 ogółem)
null Lech podczas ostatnich 8 meczów wyjazdowych wygrał tylko raz
null Lech ma serię 3 kolejnych wyjazdów bez zwycięstwa (ostatni triumf 21 kwietnia w Łodzi)

null Raport NA ŻYWO (mecz)

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

null 1 – 15 minuta

1 min. – Gramy o zwycięstwo. Mecz rozpoczął Lech.
1 min. – Spotkanie rozpoczęło się z małym opóźnieniem.
1 min. – Pierwsza strata Douglasa, który źle rozegrał piłkę.
3 min. – Błąd Mrozka bez konsekwencji. Lechici wybronili się przed dośrodkowaniem Otieno.
5 min. – Indywidualna akcja Sousy, który zwiódł rywala i wywalczył korner.
5 min. – Mamy pierwszy i niecelny strzał Szymczaka. Napastnik Lecha oddał mocny strzał z powietrza.
7 min. – Niezła akcja Lecha z wykorzystaniem paru piłkarzy. Na końcu podanie Kozubala przeciął bramkarz.
10 min. – Dobry powrót Murawskiego do defensywy, który wybił piłkę po zagraniu z prawej strony.
12 min. – Douglas popełnia już kolejny błąd w rozegraniu piłki.
13 min. – I następna strata po jego złym podaniu. Czas się ogarnąć.
15 min. – Bardzo wyrównany pierwszy kwadrans, w którym nikt nie zyskał przewagi.

null 16 – 30 minuta

16 min. – Co ten Douglas robi?! Ryzykownie podał do Milicia, piłkę przejął Raków, który na szczęście równie szybko ją stracił.
18 min. – I znowu po podaniu Douglasa straciliśmy piłkę. On nie czuje tego, co robi?
21 min. – Gdyby nie straty z obu stron, to w tym meczu nie byłoby nawet kontrataków. Bardzo zamknięte, wyrównane spotkanie toczące się głównie w środku pola.
22 min. – Tym razem dobra interwencja Douglasa. Za chwilę Lech wyszedł z kontrą, w której jeszcze na połowie faulowany był Hotić.
24 min. – null Aż 4 strzały Rakowa w jednej akcji, w tym celny z daleka Crnaca sparowany przez Mrozka.
24 min. – Jedna z nielicznych akcji Lecha. Dośrodkowanie Pereiry do Ba Louy było złe.
25 min. – Bardzo niecelny strzał Kozubala z daleka.
26 min. – null Ostatni remis w meczu tych drużyn miał miejsce we wrześniu 2021 roku (2:2 w Częstochowie).
29 min. – Następny niecelny cross Pereiry do Ba Louy.

null 31 – 45 minuta

null 46 – 60 minuta

null 61 – 75 minuta

null 76 – 90 minuta

null Piątek, 9 sierpnia 2024, godz. 20:30