Ofis eşyaları okul mobilyasına dönüşüyor
![Ofis eşyaları okul mobilyasına dönüşüyor](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/669969371706cf2dc931edc3.jpg)
Akbank, başlattığı ‘Dönüşümde Gelecek Var’ projesi ile Akbank Genel Müdürlük binasında işlevini tamamlamış mobilyaları okul mobilyasına dönüştürerek 6 Şubat depremlerinden etkilenen öğrencilerin kullanımına sundu. Projenin ilk aşamasında ileri dönüştürülen yaklaşık 4 bin 800 okul mobilyası, deprem bölgesindeki 360 anaokuluna teslim edildi. Şimdilik 170 bin öğrencinin yararlandığı projeyle toplam 650 okul ve 290 bin öğrenciye ulaşılması hedefleniyor.