Başakşehir - La Fiorita maçının hakemi açıklandı
![Başakşehir - La Fiorita maçının hakemi açıklandı](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/669b87941706cf2dc931f818.jpg)
RAMS Başakşehir’in UEFA Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçında San Marino ekibi La Fiorita ile evinde oynayacağı mücadeleyi Karadağ Futbol Federasyonu'ndan hakem Milos Boskovic yönetecek.
RAMS Başakşehir’in UEFA Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçında San Marino ekibi La Fiorita ile evinde oynayacağı mücadeleyi Karadağ Futbol Federasyonu'ndan hakem Milos Boskovic yönetecek.