Haklarını arayamazlar
![Haklarını arayamazlar](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/669c10bc7d74d1bfb71b38f5.jpg)
Biz görmeyenler sadece sokak hayvanlarının üzerine basmaktan korkarız. Bir de şaşırtırlar beni: Köpekler otobüs durağına kadar peşimden gelip ben otobüse binene kadar bekler. Neden böyle bir güzelliği ortadan kaldıralım?
Biz görmeyenler sadece sokak hayvanlarının üzerine basmaktan korkarız. Bir de şaşırtırlar beni: Köpekler otobüs durağına kadar peşimden gelip ben otobüse binene kadar bekler. Neden böyle bir güzelliği ortadan kaldıralım?