Tahtakale’den dünyaya açıldı... Dakikada bir saat üretiyor
![Tahtakale’den dünyaya açıldı... Dakikada bir saat üretiyor](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/669c0fde7d74d1bfb71b38e7.jpg)
Yıl 1964... Dört sene önce Antalya Akseki’den İstanbul Kasımpaşa’ya gelen Güner ailesi, İstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden Tahtakale’de saatçilik yapmaya başlıyor.
Yıl 1964... Dört sene önce Antalya Akseki’den İstanbul Kasımpaşa’ya gelen Güner ailesi, İstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden Tahtakale’de saatçilik yapmaya başlıyor.