Fenerbahçe’ye dişli, Trabzonspor ve Başakşehir’e kolay rakipler
![Fenerbahçe’ye dişli, Trabzonspor ve Başakşehir’e kolay rakipler](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/669edd6d4c0ad0978a8bdc47.jpg)
Avrupa kupalarında 3. ön eleme turu kuraları dün çekildi. Kanarya, Lugano’yu elerse Lille ile karşılaşacak. Elenirse Avrupa Ligi’ne gidecek ve Dinamo Kiev-Partizan eşleşmesinin galibiyle mücadele edecek. Trabzon, Ruzomberok’u geçerse, Wisla-Rapid galibiyle eşleşecek. Elenmesi halinde Konferans Lligi’nde Hajduk-HB Torshavn galibiyle karşılaşacak. Başakşehir, 2. ön eleme turunda San Marino ekibi Fiorita’yı safdışı bırakırsa, İberia Tiflis 1999-Partizani eşleşmesini kazanacak takımla 3. turda rakip olacak.