Önce çarptı sonra hastaneye bırakıp kaçtı
![Önce çarptı sonra hastaneye bırakıp kaçtı](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/66a0297e1706cf2dc9320a23.jpg)
Tekirdağ Çorlu’da 18 Temmuz’da saat 23.30 sıralarında, fabrikada çalışan babası Ayhan Kalpak ile gezmeye çıkan 9 yaşındaki Oğulcan, eve dönüşte koşarak yaya geçidinden karşıya geçmek istedi.
Tekirdağ Çorlu’da 18 Temmuz’da saat 23.30 sıralarında, fabrikada çalışan babası Ayhan Kalpak ile gezmeye çıkan 9 yaşındaki Oğulcan, eve dönüşte koşarak yaya geçidinden karşıya geçmek istedi.