Millli Erkek Voleybol Takımı'nda Umut Çakır dönemi başlıyor
![Millli Erkek Voleybol Takımı'nda Umut Çakır dönemi başlıyor](https://i.dunya.com/storage/files/images/2024/07/24/jk-i8e7_cover.png)
Fransız baş antrenör Cedric Enard ile yollarını ayıran Millli Erkek Voleybol Takımı'nın başına Galatasaray'ın baş antrenörü Umut Çakır getirildi. Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesinde Çakır yönetiminde 4 Ağustos'ta İstanbul'da kampa girecek olan takım, elemelerde 25 Ağustos'ta Danimarka ile deplasmanda, 29 Ağustos'ta ise Ankara'da Macaristan ile karşılaşacak.