Adana'da 'pes' dedirten hırsızlık! Evde mısır patlatıp eğlence yapmışlar... Bütün birikimleri buhar oldu
![Adana'da 'pes' dedirten hırsızlık! Evde mısır patlatıp eğlence yapmışlar... Bütün birikimleri buhar oldu](https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/620x350/66a738ff7d74d1bfb71b520a.jpg)
Adana'da cezaevine giren Ferize Çakmak (58) ve Abdulkadir Günay (49) kardeşlerin evine giren hırsızlar, evin altını üstüne getirirken klima, televizyon ve yaklaşık 1 milyon lira değerindeki altınları çaldı. Cezaevinden izinli çıkıp eve gelen kardeşler hayatlarının şokunu yaşarken, evde mısır patlatıp eğlence yaptığı öne sürülen hırsızların rahatlığı ise pes dedirtti.