Пам’ятні матчі ФК «Дніпро»

Славетна перемога

11 липня 1989 року «Дніпро» провів один із найкращих матчів у 1980-ті роки, обігравши вдома київське «Динамо» з рахунком 2:1.

Перший тайм цього матчу став, можливо, найяскравішою грою нашої команди у період Євгена Мефодійовича Кучеревського.

Київське «Динамо» Валерія Лобановського було просто зметено з газону наче тайфуном і реально стояло перед загрозою піти на перерву, програючи 3:0 чи 4:0.

Лише неточність при реалізації 100% моментів дозволила динамівцям зберегти обличчя – 2:0. Голи забили Вадим Тищенко та Андрій Юдін.

У другому таймі Володимиру Безсонову вдалося відіграти один м’яч.

Говорить Андрій Сидельников, інтерв’ю 2014 року:

«У нас було дві поспіль гри вдома – «Локомотив» та київське «Динамо». Перед грою з «Динамо» Кучеревський хотів нас на базу забрати, а я як найстарший у складі (сміється), говорю: «Мефодьїч, можна ми додому з’їздимо, а з Динамо дамо результат?» Дали! Обіграли і тих, і тих, і Кучер після другої гри в роздягальні сказав: низький вам уклін, молодці! Він нам завжди вірив.»

Склад «Дніпро» у цьому матчі був таким: Валерій Городов, Андрій Юдін (Едуард Сон, 64), Іван Вишневський, Андрій Сидельников, Вадим Тищенко, Микола Кудрицький, Володимир Багмут, Олексій Чередник, Антон Шох (к), Володимир Лютий, Євген Шахов (Сергій Пучков, 80).

Перший матч на «Метеорі» як гравці київського «Динамо» провели Олег Протасов і Геннадій Литовченко.