Українці вийшли у фінал Євроліги з пляжного футболу, обігравши Латвію
![Українці вийшли у фінал Євроліги з пляжного футболу, обігравши Латвію](https://khersonline.net/uploads/posts/2024-07/1721501994_630_360_1721497285-882.jpg)
Збірна України з пляжного футболу пробилася у фінал Дивізіону B розіграшу Євроліги-2024, який триває у грузинському місті Батумі. Як повідомляє прессслужба Української асоціації футболу (УАФ), підопічні Миколи Костенка у матчі 1/2 фіналу упевнено перемогли команду Латвіїі - 4:0, передає Укрінформ. 21 липня у вирішальному матчі за вихід до Дивізіону А Євроліги українці протистоятимуть команді Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), які у свою чергу обіграли грузинів (6:5). Переможці фінальнгого поєдинку вийдуть до Дивізіону А Євроліги з пляжного футболу.