Дар'я Білодід вилетіла з Олімпіади-2024 через дискваліфікацію

Через дискваліфікацію в одному поєдинку українська дзюдоїстка Дар'я Білодід припиняє боротьбу за медалі на Олімпіаді-2024 у Парижі.

Трансляцію поєдинку можна було дивитися онлайн.

Першу сутичку на змаганнях Білодід виграла за рекордні 5 секунд. В 1/8 фіналу вагової категорії до 57 кілограмів суперницею Дар'ї стала неодноразова призерка чемпіонатів світу — Харука Фунакубо з Японії.

Основний час не показав переможницю сутички, а в додатковий час зібрала три попередження — перше за захисний куміката та два за пасивність — що призвело до дискваліфікації Білодід.

Таким чином бронзова призерка Олімпіади-2020 Дар'я Білодід припинила боротьбу за нагороди на Іграх у Парижі.

Як повідомляли Українські Новини, американський репер та актор Снуп Дог, відомий своїми порушеннями спортивного режиму, пробігся з олімпійським факелом вулицями Парижа напередодні відкриття Олімпійських ігор.