Збитки на 1,5 млн грн: БЕБ повідомило про підозру посадовиці Ужгородської міськради
![Збитки на 1,5 млн грн: БЕБ повідомило про підозру посадовиці Ужгородської міськради](http://www.agroperspectiva.com/images/news/192968.jpg)
Встановлено, що посадовиця, зловживаючи службовим становищем в інтересах забудовників, склала завідомо підроблені документи та ввела в експлуатацію два об‘єкти закінченого будівництва: торгово-житловий комплекс та багатоквартирний житловий будинок.
Уведення в експлуатацію відбулося без сплати забудовником пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ужгорода.
Сума завданих державі збитків становить понад 1,5 млн грн.
Наразі посадовиці оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Фігурантці загрожує до шести років позбавлення волі.
Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво - прокурори Закарпатської обласної прокуратури.