Українська футбольна збірна програла Аргентині та припинила боротьбу за медалі на Олімпіаді

Збірна України з футболу пограла вирішальний матч на Олімпіаді-2024 у Парижі. Підопічні Руслана Ротаня поступилися збірній Аргентині з рахунком 0:2 і покинула змагання. У чвертьфінал пройшла власне Аргентина та Марокко.

Про це відомо з трансляції "Суспільне Спорт".

Перший тайм футболісти провели без голів. У збірній України були шанси на результативну гру в останні 10 хвилин першої половини зустрічі, але не реалізували їх.

А у другому таймі на 47-й хвилині Тьяго Альмада забив перший гол. На 90-й хвилині Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та зняв всі питання щодо того, хто виходить з групи.

Збірна України створила обмаль гольових моментів і не реалізувала жоден.

Нагадаємо, збірна України з футболу вперше брала участь в Олімпійських іграх.

Свій перший матч на Олімпіаді збірна України програла збірній Іраку, хоча вважалася фаворитом зустрічі. Другий матч у групі — проти збірної Марокко — українці виграли з рахунком 2:1. Таким чином, українці посіли третє місце у групі.

Як повідомляли Українські Новини, українська тенісистка Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу одиночного розряду олімпійського тенісного турніру у Парижі.