Українська борчиня Оксана Лівач програла бронзовий фінал на Олімпіаді-2024

Оксана Лівач не змогла здобути бронзову медаль Олімпійських ігор-2024 у вільній боротьбі у ваговій категорії до 50 кг. Спортсменка програла суперниці з Японії Юї Сусакі з рахунком 0:10.

Про це повідомляє "Суспільне Спорт", яке вело трансляцію поєдинку.

На початку поєдинку українка дозволила схопити себе за ноги та впала, віддавши 2 бали суперниці. Після цього Сусакі вже діяла першим номером, домінуючи на килимі.

Знову Оксана пропустила прохід у ноги, дозволяючи опонентці набирати очки. Ще до кінця першого періоду українська борчиня програвала 0:6.

А після перерви судді самі зупинили зустріч, присудивши японці "технічну" перемогу.

До цього Оксана Лівач програла у чвертьфіналі представниці Індії Вінеш Пхогат, але спортсменку дискваліфікували, бо та не вклалася в ліміт ваги до 50 кг. Так українська спортсменка опинилася у "бронзовому" фіналі.

Нагадаємо, ще один важливий для України "бронзовий" фінал відбудеться завтра. Український борець, народний депутат від "Слуги народу" Жан Беленюк пробився до півфіналу Олімпіади-2024 у греко-римській боротьбі (вага до 87 кг). У чвертьфіналі українець здолав представника Казахстану з рахунком 7:3.