Парвіз Насібов став срібним призером Олімпіади-2024 у греко-римській боротьбі

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов виграв срібло у ваговій категорії до 67 кг. У фінальній сутичці він поступився іранцю Саїду Есмаелі з рахунком 5:6.

На шляху до фіналу Парвіз Насібов переміг серба Мате Немеша, казаха Амантура Ісмаїлова та азербайджанця Хасрата Джафарова і у фіналі він зустрівся з іранцем Саїдом Есмаелі.

Для України це вже третя срібна медаль на Олімпіаді в Парижі: ще дві виграли стрілець Сергій Куліш та гімнаст Ілля Ковтун. Загалом в скарбничці українців 9 медалей – по три золота, срібла та бронзи.

Як повідомляли Українські Новини, український спортсмен Жан Беленюк здобув "бронзу" Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів. У поєдинку за третє місце українець здолав представника Польщі Аркадіуша Кулинича — 3:1.

На Олімпійських іграх у Парижі український боксер Олександр Хижняк переміг казахстанця Нурбека Оралбая і здобув третю золоту медаль.

За перемогу на Олімпійських іграх Олександр Хижняк отримає майже 8,5 млн грн призових.