Președintele raionului Dubăsari se declară nevinovat
![Președintele raionului Dubăsari se declară nevinovat](http://www.noi.md/uploads/newsthumbs/270_165/247500.jpg)
Președintele raionului Dubăsari, Grigore Policinschi, se declară nevinovat de acuzațiile care îi sunt aduse Procuratura Anticorupție și crede că ancheta va demonstra acest lucru.
Reacția sa a fost publicată în rețele de socializare după eliberarea din arest. ”Nu cred că suntem ideali, dar acuzațiile de fraude și prejudicii aduse mie nu pot fi acceptate, fiindcă sunt nejustificate”, a scris