Un moldovean a întors două scaune la “Vocea României” (VIDEO)
![Un moldovean a întors două scaune la “Vocea României” (VIDEO)](http://www.noi.md/uploads/newsthumbs/270_165/247512.jpg)
Două scaune s-au întors la concursul muzical "Vocea României" pentru moldoveanul Dima Trofim, care a cîntat o piesă cîștigătoare la Eurovision, "Fairytale" a lui Alexandr Rybak. Dima a cîntat din spatele cortinei și a întors două scaune, pe Smiley și Loredana. Smiley i-a oferit o carieră muzicală, așa cum au acum unii colegi ai săi din LaLa Band la HaHaHa Production. Încercînd să-l convingă, Smi